Prekių pristatymo sąlygos

Visos prekės paruošiamos išsiuntimui per 1-2 darbo dienas. 99% visų siuntų paruošiame išsiuntimui per vieną darbo dieną.
Įvykus nenumatytiems atvejams ir suprantant, jog prekių nepavyks išsiųsti laiku, informuosime el. paštu.

  • LP EXPRESS PAŠTOMATAS. Užsakymas yra pristatomas per 1–3 darbo dienas. Kai siunta pristatoma į paštomatą, gavėjas informuojamas SMS žinute ir el. paštu su durelių atidarymo kodu.  

  • OMNIVA PAŠTOMATAS.  Užsakymas yra pristatomas per 1–3 darbo dienas. Kai siunta pristatoma į paštomatą, gavėjas informuojamas SMS žinute ir el. paštu su durelių atidarymo kodu. 
    * Jei renkantis Jums tinkantį paštomatą prie jo matote prierašą „PERPILDYTAS“, rekomenduojame rinktis kitą paštomatą.  

  • DPD PAŠTOMATAS. Prekės yra pristatomos per 1–3 darbo dienas. Kai siunta pristatoma į paštomatą, gavėjas informuojamas SMS žinute ir el. paštu su durelių atidarymo kodu. Siuntos paštomate saugomos 3 dienas.
  • DPD KURJERIS.  Prekės yra pristatomos per 1–3 darbo dienas. Prieš pristatydamas siuntą kurjeris susisieks su Jumis nurodytu kontaktiniu telefonu.

Savaitgaliais ir valstybinių švenčių dienomis užsakymai nėra pristatomi! 

Jūsų užsakymas gali būti pristatytas keliomis siuntomis. SVARBU! Dėl nenumatytų aplinkybių, kaip padidėjusio siuntų kiekio šventiniais periodais (Kalėdos, Velykos ir pan.), vežėjo logistikos klaidos ar kt., siuntos pristatymas gali vėluoti. Jeigu informacija apie siuntos vėlavimą pardavėjui yra žinoma, informuosime el. paštu.

#